O spoločnosti

O firme

LUMA – SK je stavebná spoločnosť so sídlom v Žiline pôsobiaca na trhu stabilne od roku 2005. Zakladatelia mali ambíciu presadiť spoločnosť na stavebnom trhu hlavne profesionalitou realizovaných prác, dodržaním schváleného rozpočtu, dohodnutých termínov a dôrazom na bezpečnosť pri práci. Podľa konkrétnych požiadaviek zákazníkov vieme zabezpečiť komplexnú realizáciu stavieb. Zárukou kvality je profesionalita našich pracovníkov a taktiež spolupráca s overenými dodávateľmi materiálov, tovarov a služieb. Každoročne sa posúvame dopredu, či už z hľadiska náročnosti realizovaných zákaziek, ako aj obratov. Ideou spoločnosti nie je len množstvo realizovaných stavieb a tvorba zisku, ale predovšetkým počas realizácie stavieb vybudovanie korektných vzťahov s našimi partnermi založených na vzájomnej dôvere a spokojnosti. Rozvoj spoločnosti a neustále zvyšovanie kvality prác ako aj aktívny prístup k ochrane životného prostredia je podporované implementovaním medzinárodných štandardov ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 45001:2018 v rámci riadenia procesov spoločnosti. Najdôležitejšími hodnotami, ktoré pokladáme za kľúčové pre svoj rozvoj a úspech sú:

Máme za sebou dlhoročnú prax

Sme dynamická, rýchlo sa rozvíjajúca stavebná firma poskytujúca komplex stavebných prác. Prvé kroky našej stavebnej činnosti sa začali v roku 2005 získaním živnostenského oprávnenia v stavebnom obore a tiež oprávnenia odbornej spôsobilosti na vykonávanie vnútroštátnej nákladnej cestnej dopravy nad 3,5t.

Prvotne sme našu činnosť zameriavali na nákladnú cestnú dopravu, neskôr sme sa začali sústreďovať na zemné a výkopové práce, výstavbu inžinierskych sietí, vodovodov, kanalizácií, búracích a demolačných prác a prípravných prác pre realizáciu stavieb.

1
Rokov skúseností
1
Profesionálnych strojov
1
Ukončených projektov
1
Spokojných zákaznikov
Potrebujete sa poradiť ? Neváhajte a kontaktujte nás!
Prečo si vybrať práve nás?

Kvalita

prvotriedna kvalita našich prác

Starostlivosť

starostlivosť o potreby a požiadavky zákazníka,

Spoľahlivosť

spoľahlivosť v dodávkach

Prístup

zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Cena

konkurencie schopné ceny

Naše certifikáty