Lešenia Custers

Lešenia Custers

Ponúkame prenájom a predaj systémov hliníkových riešení CUSTERSCenníky lešení:

Montované lešenia Hliníkové lešenia

Vo svojej činnosti sa zameriavame aj na lešenárske práce, predaj a prenájom fasádneho a pojazdného lešenia. Lešenárske práce vykonávajú školení lešenári na celom území Slovenska od rodinných domov, cez bytové a polyfunkčné domy až po komplikované konštrukcie kostolných veží.

Pojazdné lešenie je nutné stavať z originálne vyrábaných dielcov. Konštrukčné dielce sú vyrobené prevažne z hliníkovej zliatiny Al Mg Si 1 G 28, niektoré dielce alebo ich časti z ocele kvality St 37-2 so žiarovým pozinkovaním, podlahy sú vyrobené zo stavebnej dyhovanej preglejky podľa DIN 68705. Pre zostavenie sú použité spojovacie čapy, zábradlie a stužovadlá sa pripojujú pomocou hákových úchytov so samočinnou poistkou. Podlahové dielce sú zaistené proti nadvihnutiu vetrom. Povolené zaťaženie: 2,00 kN/m2 (trieda lešenia 3n podľa ČSN 73 8112, viď tiež HD 1004, DIN 4422 T1) Maximálna výška pracovnej podlahy: Na voľnom priestranstve: 8,00 m. V uzatvorenom priestore: 12,00 m

Návod na montáž a používanie pojazdného lešenia HANDY 130

lesenie1

Certifikáty kvality

Venujeme veľkú pozornosť na kvalitu nami dodávaných lešení. Kliknutím na nasledujúce miniatúry si môžete pozrieť certifikáty kvality. TÜV je neštátnym inšpekčným a certifikačným orgánom, ktorý v domácom trhovom prostredí, za slovenské koruny a ceny umožní slovenským výrobcom a exportérom získať doklady a dokumenty signované značkou TÜV, značkou najväčšej európskej certifikačnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou. Takéto dokumenty uľahčujú umiestnenie našich výrobkov na trhoch Európskej únie a aj na ďalších vyspelých trhoch sveta.

certi1
certi2